باریم هیدروکسید اصل و اورجینال را از کجا بخریم ؟

باریم هیدروکسید اصل و اورجینال را از کجا بخریم ؟

باریم هیدروکسید اصل و اورجینال را از کجا بخریم ؟

باریم هیدروکسید اصل و اورجینال را از کجا بخریم ؟

باریم هیدروکسید به لاتین Barium hydroxide بافرمول شیمیایی Ba(OH)₂ یک ترکیب شیمیایی است که مونوهیدرات آن که یکی از ترکیبات اصلی باریم است با نام آب باریت شناخته می‌شود. شکل ظاهری آن به صورت بلورهای جامد بی رنگ و پودری آن سفید است که در آب محلول اما در استون نامحلول هستند.

باریم هیدروکسید

روش اول : در این روش با حل کردن اکسید باریم BaO در آب تولید می‌شود البته لازم به ذکر است که در این روش ابتدا کریستال های اکتاهیدراته به دست می‌آیند که در مرحله بعد با حرارت دادن، آب خود را از دست می‌دهند و به مونوهیدراته تبدیل می‌شوند.

BaO + 9H۲O —> Ba(OH)۲ . ۸H۲O

BaO (S) + H۲O (g) —> Ba(OH)۲ (g)

روش دوم : این روش شامل افزودن NaoH به نیترات است ولی از آنجایی که هیدروکسید باریم نسبتأ محلول است، لازم است عمل تبخیر انجام شود تا تبلور Ba(OH)۲ . ۸H۲O اتفاق بیوفتد که برای انجام این عمل اتانول اضافه می‌گردد .

برای مشاهده و خرید محصولات سیگما آلدریچ در ایران کلیک کنید.

مشخصات باریم هیدروکسید

  • فرمول شیمیایی :Ba(OH)₂
  • وزن مولکولی : (g/mol) 171.34
  • دمای ذوب : ۳۰۰< °C
  • دمای جوش :۷۸۰ °C
  • چگالی : ۳.۷۴g/cm3
  • Cas No : 17194-00-2
  • Cat No : 433373

کاربرد باریم هیدروکسید

  • ازباریم هیدروکسید به عنوان کاتالیزگر و پیش ماده در سنتز برخی ترکیبات آلی ، به عنوان باز قوی برای هیدرولیز کردن نیتریل ها و استرها ، در تولید الکل دی استون ، سیکلوپنتانون و … استفاده می‌کنند .
  • در تهیه و تصفیه شکر از ملاس ، تصفیه آب ، تصفیه روغن های گیاهی و حیوانی
  • تولید روان کننده ها ، تولید سموم دفع آفات ، صابونی کردن چربی ها و …

خرید باریم هیدروکسید

شما عزیزان می‌توانید سوالات خود را پیرامون موجودی هیدروکسید باریم ( Barium hydroxide ) و همچنین استعلام قیمت آن با کارشناسان فروش شرکت سیگما ایران در میان بگذارید .

نکات ایمنی باریم هیدروکسید

ترکیبات محلول باریم مثل هیدروکسید ، کلرید ، نیترات برای انسان سمی است و مثل بازهای قوی و خورنده خطرات جدی دارند و می‌توانند باعث تحریک و سوزش پوستی و سوختگی شدید چشمی شوند و محلول آن ممکن است باعث التهاب موضعی چشم ، بینی ، گلو ، پوست و … شود . علائم مسمومیت با آن تهوع ، استفراغ ، سردرد ، سرگیجه ، سوزش دستگاه گوارش و … می‌باشد .

در هنگام کار با این ماده زیر هود آزمایشگاهی کار کنید و برای نگهداری آن از ظروف پلی اتیلنی استفاده کنید همچنین بخاطر داشته باشید همیشه بازها و اسیدها را از هم دور نگهدارید .

فروش باریم هیدروکسید

مجموعه سیگما ایران مفتخر است با فروش باریم هیدرروکسید ( Ba(OH)۲ ) با کیفیت و با ضمانت اصل بودن در کوتاهترین زمان همراه بسته بندی مناسب و پایین ترین قیمت تقدیم مشتریان عزیز کند . با ما در ارتباط باشید .

ایران مرک نمایندگی مرک آلمان : تلفن سفارش 09357007743

سیگما ایران نمایندگی سیگما آلدریچ : تلفن سفارش 09128308091

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.