نمایندگی های سیگما آلدریچ در ایران به تفکیک شهر به شهر | سیگما ایران | نمایندگی سیگما آلدریچ

نمایندگی های سیگما آلدریچ در ایران به تفکیک شهر به شهر

مواد آزمایشگاهی پرفروش | فروش انواع آنزیم های آزمایشگاهی با بهترین قیمت در سیگما ایران | نمایندگی های سیگما آلدریچ در ایران به تفکیک شهر به شهر

نمایندگی های سیگما آلدریچ در ایران به تفکیک شهر به شهر

نمایندگی های سیگما آلدریچ در ایران به تفکیک شهر به شهر :

بخش اول تاریخچه سیگما آلدریچ :

سیگما آلدریچ یک شرکت برجسته Life Science and High Technology است که بیوشیمیایی ، محصولات شیمیایی آلی ، کیت و خدمات در تحقیقات علمی مورد استفاده قرار می گیرد.

Merck KGaA ، تولید کننده مواد شیمیایی آلمانی گفت که دوشنبه موافقت کرده است سیگما-آلدریش را با قیمت حدود 17 میلیارد دلار بخرد تا تجارت خود را در آمریکای شمالی گسترش داده و در آسیا قرار بگیرد.

Merck KGaA به ازای هر سهم به ازای هر سهم Stigma-based Sigma در سنت لوئیس 140 دلار می پردازد. روز جمعه ، سهام سیگما با قیمت 102.37 دلار بسته شد.

Merck KGaA که دفتر مرکزی آن در دارشتات آلمان است ، نام این شرکت را به اشتراک می گذارد و با تولید کننده مواد مخدر آمریکایی Merck & Co. روابط تاریخی داشته است ، اما شرکت آمریکایی مستقل است.

پس از اتمام ادغام ، شرکت ترکیبی بیش از 300000 محصول را به آزمایشگاه ها و مراکز تحقیقاتی در سراسر جهان عرضه می کند ، از بلورهای مایع و رنگدانه ها گرفته تا رشته های DNA و مواد شیمیایی مورد استفاده در آزمایشات حیوانات. تخمین زده می شود که این ادغام در مدت سه سال حدود 340 میلیون دلار پس انداز “هم افزایی” ایجاد کند.

بر اساس منابع مالی سال مالی 2013 ، شرکت پس از ادغام می بایست فروش 6.1 میلیارد دلاری و سود 2 میلیارد دلار قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک را در اختیار داشته باشد.

بخش دوم لیست نمایندگی ها :

 

با تشکر سفیر آزما کیان

 

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.