نمایندگی شرکت زیتوویژن | خرید و فروش محصولات شرکت زیتوویژن

نمایندگی شرکت زیتوویژن | خرید و فروش محصولات شرکت زیتوویژن

نمایندگی شرکت زیتوویژن | خرید و فروش محصولات شرکت زیتوویژن :

نمایندگی شرکت زیتوویژن شرکت سیگما ایران sigmairan.ir در ایران آماده خدمت رسانی در حوزه تأمین و فروش محصولات شرکت زیتوویژن با قیمتی مناسب و کیفیتی تضمینی به مشتریان عزیز خود می‌باشد. اطلاعات شرکت زیتوویژن به شرح زیر است. برای آشنایی بیشتر با شرکت زیتوویژن  مطالب زیر را مطالعه نمایید.

شرکت زیتوویژن

شرکت زیتوویژن یک شرکت خصوصی تولید کننده کیت‌ها و محصولات مرتبط با زیست شناسی سلولی و بیولوژی مولکولی مستقر در آلمان است و دارای بیش از ۵۰ کارمند جهت ارائه خدمات و محصولات و توسعه و بهبود بسته بندی محصولات می‌باشد. این شرکت بیش از ده سال است که با موفقیت در بازارهای بین المللی فعالیت می‌کند و همواره در تحقق اهداف خود ثابت قدم است تا اطمینان حاصل کند که نمونه کارهای محصولات شرکت در زمینه‌های اصلی تشخیص تومورها و خون شناسی به روز است. لازم به ذکر است محصولات تولیدی شرکت زیتوویژن در حال حاضر در بیش از ۶۰ کشور در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

محصولات شرکت زیتوویژن

این شرکت محصولات متنوعی اعم از محصولاتی برای شناسایی ناهنجاری‌های ژنتیکی، تشخیص تومورها، تشخیص بسیار سریع برخی از ویروس‌های بیماری‌زا ( HPV ، EBV ، CMV ) و همچنین تولید پروب‌هایی برای اهداف جابجایی و حذف و تقویت کروموزومی و بسیاری از محصولات دیگر تولید و روانه بازار جهانی می‌کند و در بسیاری از کشورها و مراکز تحقیقاتی مختلف جهان بفروش می‌رساند.

ایران مرک نمایندگی مرک آلمان : تلفن سفارش 09357007743

سیگما ایران نمایندگی سیگما آلدریچ : تلفن سفارش 09128308091

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.