نمایندگی سیگما آلدریچ در کرمانشاه | خرید فروش سیگما آلدریچ در کرمانشاه | 09357007743

نمایندگی سیگما آلدریچ در کرمانشاه | خرید فروش سیگما آلدریچ در کرمانشاه

نمایندگی سیگما آلدریچ در کرمانشاه | خرید فروش سیگما آلدریچ در کرمانشاه

نمایندگی سیگما آلدریچ در کرمانشاه | خرید فروش سیگما آلدریچ در کرمانشاه

نمایندگی سیگما آلدریچ در کرمانشاه | خرید فروش سیگما آلدریچ در کرمانشاه :

در هنگام تغییر روند تحقیقات شیمیایی، این دو شرکت متوجه شدند که محصولات آنها با یکدیگر مکمل هستند. به همین دلیل، این دو شرکت با یکدیگر ادغام شده و شرکت سیگما آلدریچ را به وجود آوردند. با این ادغام، امکان گسترده تر و منابع بیشتر، رشد اقتصادی سالیانه دو رقمی را برای این شرکت ایجاد کرد. شرکت سیگما آدریچ برای توسعه بین المللی در سال ۱۹۸۰ با افتتاح شرکتهای تابعه در فرانسه، بلژیک، ژاپن، ایتالیا، هلند و اسپانیا را ایجاد کرد. با اکتساب  Biomakor   در سال ۱۹۸۶ و  Fluka در سال ۱۹۸۹ در Switzerland این شرکت گسترده تر و قوی تر شد. شرکت سیگما آلدریچ با افزایش حضور در بازارهای بین المللی در طول دهه ۱۹۹۰، در حدود ۲۰ دفتر را ایجاد کرد. با ایجاد یک شرکت تابعه در اسکاندیناوی، سیگما آلدریچ چهار نمایندگی مجاز فروش محصولات خود را به دست آورد که شامل سیگما آلدریچ سوئد، نروژ، فنلاند و دانمارک شد. پس از سقوط دیوار برلین، شرکت بازارهای جدید را با بازکردن شرکتهای تابعه در لهستان، جمهوری چک، مجارستان و با دستیابی یک مرکز فروش در روسیه آغاز کرد. این شرکت به دلیل حضور گسترده در جهان به عنوان CALPA (کانادا، آسیا و اقیانوسیه و آمریکای لاتین)‌شناخته می­شود. سیگما آلدریچ دفاتر و انبارهای توزیع را در استرالیا نیز افتتاح کرد و پس از آن در هند، کره جنوبی، سنگاپور، مالزی و همچنین کانادا مکزیک،‌ برزیل و آرژانتین در آمریکا کار خود را ادامه داد. در واقع این تنها آغاز کار بود.با اکتساب Supelco در ۱۹۹۳ و Riedel de haen در ۱۹۹۷، به شرکت سیما آلدریچ قابلیت­های کروماتوگرافی و آنالیتیکی اضافه کرد. کمپانی استراتژی رشد خود را ادامه داد. در سال ۲۰۰۰ شرکت به رکورد ۱ بیلیون دلار فروش رسید در حالیکه ۶۰۰۰ کارمند در ۳۳ کشور دنیا داشت. در سال ۲۰۰۱، شرکت سیگما آلدریچ، Isotec را به دست آورد که پیشرو در تولید ایزوتوپ­ها بود. محصولات این شرکت در تحقیقات پایه و تشخیصی و همچنین تشخیص بیماریها مورد استفاده قرار می­گرفت.

در همان سال، کمپانی دفتر ۵۵ میلیون دلاری علوم زیستی و تکنولوژیهای برتر را در سنت لوییس تأسیس کرد. در سال ۲۰۰۴، شرکت Ultrafine، تولید کننده سرویسهای تولیدی برای توسعه داروها و Tetrionics، تولید کننده مواد فعال دارویی سیتوتوکسیک به عنوان یک قطعه استراتژیک در سوددهی کمپانی مد نظر قرار گرفت.
در سال بعد، شرکت سیگما آلدریچ با اعلام چهار واحد کسب و کار جدید مشتوری محور با تمرکز قوی بر گسترش جغرافیایی و فروش اینترنتی و بهبود فرایند تولید کار خود را ادامه داد. پس ا ز آن Jai Nagarkatti رئیس قبلی کمپانی آلدریچ، به عنوان رئیس کمپانی سیگما آلدریچ انتخاب شد. سیگما آلدریچ با به دست آوردن JRH Biosciences یک تأمین کنند عمده محصولات کشت سلولی برای صنایع داروسازی و بیوتکنولوژی شد و گروه Proligo که تأمین کننده جهانی تحقیقات ژنومیک می­باشد، گسترده تر شد. در سال ۲۰۰۵ این کمپانی با اعلام عضویت در کنسرسیوم RNAi به مؤسساتی از قبیل MIT و Harvardو Eli lily پیوست. سیگما آلدریچ بعدا از طریق اکتساب شرکت Biining  superior chemicals and instrument  در چین، شرکت Iropharm در ایرلند، شرکت Pharmorphix  در انگلستان گسترش بیشتری یافت.

شرکت در سال ۲۰۰۹ با به دست آوردن Chemonavigator و در همان سال با به دست آوردن تکنولوژی Compozr Zinc Finger تکنولوژی انگشت روی توسعه بیشتری پیدا کرد. بعد از سال ۱۹۷۵، این شرکت با رشد لگاریتمی و ایجاد تغییرات مثبت در شرکت به منظور حضور شرکت در علم و تکنولوژی آینده، موفقیت چشم گیری به دست آورد. یکی از این تغییرات، ورود شرکت به اینترنت و بازارهای الکترونیک بود. هم اکنون بیش از ۴۵% از کل فروش شرکت از طریق اینترنت انجام می­شود. هم اکنون در حدود ۶۵% فروش شرکت از خارج از آمریکا می­باشد.

موفقیت آینده ما، به نوآوری در محصولات، تکنولوژی سریعتر و استفاده از ابزارهای پیشرفته بستگی دارد تا به موفقیت مشتریان کمک کند. برای دستیابی به این هدف، استراتژی جدید کمپانی نوآوری و ورود بیشتر به بازار و افزایش قدرت علمی در زمینه شیمی آنالیتیکی و بیولوژی شرکت می­باشد.  امروزه شرکت در حدود ۱۴۷۰۰۰ محصول شیمیایی (۴۸۰۰۰ آنها تولیدی شرکت است) و۴۰٫۰۰۰ ایتم­های تجهیزاتی را تولید می­ کند. هم اکنون ما محصولات خود را به ۱۵۰ کشور دنیا ارسال می­کنیم. شرکت با ۸٫۰۰۰ کارمند، در ۴۰ کشور به کمک محققین علوم مختلف با هدف بهبود کیفیت زندگی می­ پردازد.

نمایندگی سیگما آلدریچ در کرمانشاه | خرید فروش سیگما آلدریچ در کرمانشاه

سیگما ایران نمایندگی سیگما آلدریچ و نمایندگی مرک آلمان و فروش کیت تحقیقاتی

تلفن فروش و مشاوره سایت 09357007743 فروش ویژه آنلاین و 24 ساعته

سیگما ایران + سفیر آزما کیان

 

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.