نمایندگی سیگما آلدریچ در قم | خرید فروش سیگما آلدریچ در قم | سیگما ایران | نمایندگی سیگما آلدریچ

نمایندگی سیگما آلدریچ در قم | خرید فروش سیگما آلدریچ در قم

نمایندگی سیگما آلدریچ در قم | خرید فروش سیگما آلدریچ در قم

نمایندگی سیگما آلدریچ در قم | خرید فروش سیگما آلدریچ در قم

نمایندگی سیگما آلدریچ در قم | خرید فروش سیگما آلدریچ در قم :

یک شرکت آمریکایی فعال در زمینه علوم زیستی با بیش از ۹۶۰۰ تن پرسنل است. این شرکت در ۴۰ کشور دنیا فعالیت داشته و عمده محصولات آن در داروسازی و زیست‌فناوری کاربرد دارد

یک شرکت آمریکایی فعال در زمینه علوم زیستی با بیش از ۹۶۰۰ تن پرسنل است. این شرکت در ۴۰ کشور دنیا فعالیت داشته و عمده محصولات آن در داروسازی و زیست‌فناوری کاربرد دارد. این شرکت شیمیایی از ادغام دو شرکت شیمیایی سیگما و شرکت آلدریچ در سال ۱۹۷۵۵، به وجود آمد. سیگما – آلدریچ، بزرگترین شرکت عرضه کننده مواد آزمایشگاهی بیوشیمایی و شیمیایی آلی در جهان می­باشد. هر روزه بیش از  یک میلیون مشتری در سراسر جهان است.

محصولات این شرکت را به دلیل کیفیت آن، تحویل به موقع آن مورد استفاده قرار می­دهند. این شرکت دارای سابقه­ای غنی و سرشار از نوآوری­ می­باشد.  آغاز به کار این کمپانی در سال ۱۹۳۴ در سنت لوئیس می­باشد،

هنگامی که دو برادر به نامهای Aaron Fischer و Bernard Fischlowitz یک شرکت مشاوره کوچک را راه اندازی کردند. این دو مهندس شیمی، شرکت خود را به عنوان شرکت مادر کمپانی شیمیایی Sigma نامگذاری کردند و با تولید محصولات متنوعی از قبیل مواد آرایشی، براق کننده کفش، چسب و جوهر برای مقواهای بسته بندی، مشارکت تنگاتنگی را با سایر مشاغل در سنت لوییس برقرار کرد. این شرکت یکی مهندس مشاور خارج از دانشگاه واشنتگن در سنت لوئیس به نام Dan Broida را به منظور مشاوره شرکت در امور مشاوره و تولید استخدام کرد.   در طول جنگ جهانی دوم، Midwest به تولید اجزای مهمات پرداخت. همچنین نیاز به ساخارین در طول این مدت زیاد بود و ذخیره آن ناکافی بود. برای تأمین نیاز به این مواد، Broida کمپانی مواد شیمیایی Sigma را به عنوان یک بخش از مشاوران Midwest ایجاد کرد. برای یک سال، کمپانی­های اصلی توزیع کننده­ ساخارین را با سرعتی که کمپانی sigma قادر به تولید آن بود، خریداری می کردند.

مطب پیشنهادی :
لیست مواد شیمیایی سیگما و قابل فروش در انبار بزرگ سیگما آلدریچ شعبه ایران

زمانی که جنگ پایان یافت، منابع تأمین بسیاری از مواد خام فراوان شد و کمپانی سیگما مجبور به خروج از بازار شد. کمپانی sigma در جستجوی یک راهبرد جدید، به تحقیقات در مورد مواد بیوشیمیایی روی آورد و Lou Berger یکی از دوستان Broida یک مدرک فوق لیسانس خود را در رشته بیوشیمی از دانشگاه واشنگتن تحت نظر Carl و Gerty Cori که برندگان جایزه نوبل بودند، گرفته بود، رجوع کرد. به عنوان یک دانشجوی فارق التحصیل، یکی از زمینه­های تحقیقاتی Berger استخراج آدنوزین تری فسفات (ATP) از ماهیچه خرگوش بود. مولکول ATP اصلی ترین منبع تأمین انرژی در ارگانیسم­های زنده به شمار می­رود و به طور گسترده­ای در تحقیقات Carl مورد استفاده قرار می­گرفت. این افراد در این زمان، نیاز به ATP به مقدار زیاد داشتند. در این زمان Berger پیشنهاد کرد که کمپانی سیگما این ترکیب را در مقیاس بالا تولید کند و پروسه خود را به پرسنل شرکت Sigma آموزش داد. یک آگهی کوچک در یک مجله علمی در این خصوص منجر به سفارشات گسترده این ماده شده و Broida تولید این ماده را گسترده کرد. در طول ۲ سال، شرکت Sigma تولید مشتقات ATPرا با خلوص بالا انجام داد.  پس از آن سیگما با تولید طیف گسترده­تری از محصولات کلینیکی و مواد بیوشیمیایی وارد دهه بعدی شد.

مطب پیشنهادی :
نمایندگی سیگما آلدریچ در ایران

در سال ۱۹۶۴، شرکت Sigma در لندن به منظور ایجاد موقعیت­های فعال­تر شکل گرفت. سپس یک شعبه در مونیخ آلمان غربی در سال ۱۹۷۴ شکل گرفت.

نمایندگی سیگما آلدریچ در قم | خرید فروش سیگما آلدریچ در قم

سیگما ایران نمایندگی سیگما آلدریچ و نمایندگی مرک آلمان و فروش کیت تحقیقاتی

تلفن فروش و مشاوره سایت 09357007743 فروش ویژه آنلاین و 24 ساعته

سیگما ایران + سفیر آزما کیان

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *