شرکت Supelco ساپلکو و نمایندگی شرکت Supelco Sigma Aldrich |

شرکت Supelco ساپلکو و نمایندگی شرکت Supelco Sigma Aldrich

شرکت Supelco ساپلکو و نمایندگی شرکت Supelco Sigma Aldrich

شرکت Supelco ساپلکو و نمایندگی شرکت Supelco Sigma Aldrich

توضیحات شرکت شرکت Supelco ساپلکو و نمایندگی شرکت Supelco Sigma Aldrich :

Supelco ، یک شرکت تابعه شرکت سیگما-آلدریچ ، یک شرکت ثبت شده ISO 9001 است که مجموعه گسترده ای از ستون های HPLC ، کایرال و GC و همچنین محصولات SPE ، مواد SPME ، استانداردهای شیمیایی و محصولات و خدمات سفارشی را تولید و توزیع می کند. به عنوان رزین ، پردازش رسانه ها و بسته بندی واحد کوچک). خدمات مشتری ویژگی بارز Supelco است. شیمی دانان بسیار ماهر در آزمایشگاه تحقیق و توسعه ، گروه خدمات فنی و آزمایشگاه کاربردی روزانه به صدها سؤال پاسخ می دهند.

پشتیبانی از تکنیک های اصلی کروماتوگرافی

Supelco بیش از 10،000 محصول را برای دانشمندان تحلیلی تولید و توزیع می کند ، از جمله:


ستونهای GC مویرگی و بسته بندی شده برای اهداف عمومی و ویژه
ستونهای HPLC ، UHPLC و منظوره کلی
وابستگی ، تبادل یونی ، جذب و محرومیت اندازه رسانه ها و ستون های LPLC
الیاف SPME برای استخراج نمونه سریع و بدون حلال
دستگاه های نمونه برداری و لوازم جانبی برای نمونه گیری و تجزیه و تحلیل هوا
لوله های SPE ، محصولات نظارت بر هوا و ظروف شیشه ای برای تهیه نمونه
استانداردهای شیمیایی تجزیه و تحلیل های زیست محیطی ، مواد غذایی و آشامیدنی ، نفت ، شیمیایی ، دارویی ، پزشکی قانونی و سایر آنالیزها
طیف گسترده ای از کربن ها ، رزین ها ، و رسانه ها ، ویال ها ، سرنگ ها و بسیاری از موارد آزمایشگاهی عمومی خاص و منحصر به فرد
صفحات و لوازم جانبی TLC


بازارها خدمت کردند

محصولات Supelco تقریباً در همه جنبه های زندگی در همه جای دنیا تأثیر می گذارد. آزمایشگاه های محیط زیست و آژانس های دولتی ، تولید کنندگان مواد غذایی و نوشیدنی ها ، آزمایشگاه های داروسازی و بیوتکنولوژی ، شرکت های نفتی و شیمیایی و بسیاری از موسسات دیگر به محصولات Supelco بستگی دارند تا نظارت و کمک کنند تا کیفیت هوا ، آب ، مواد غذایی و خلوص و قوام خود را کنترل کنند.

مطب پیشنهادی :
سایت سیگما آلدریچ و دفتر فروش محصولات سیگما آلدریچ در ایران با گارانتی ضمانت

عمده محصولات و خدمات

محصولات HPLC محصول Supelco شامل ستون های Titan ™ UHPLC ، ستون های HPC Ascentis Express Fused-Core plus به همراه یک ستون جدید FIO-Core BIOshell that است که باعث بهبود پروتئین و پپتیدها در مرحله معکوس می شود. ستونهای Ascentis Express به همین روش ، تجزیه و تحلیل ترکیبات وزن مولکولی کوچک را پیش می برند.

شیمیهای منحصر به فرد پلیمر ستونهای GC مویرگی SLB® و Equity® Supelco ، شناسایی دقیق و تعیین مقدار قابل اعتماد را ارائه می دهند. ستون های SLB Supelco ستون خونریزی کم ، بی اثر و با دوام برای تجزیه و تحلیل ردیابی ارائه می دهد.

Supelco طیف گسترده ای از کارتریج ها و لوازم جانبی SPE را در مراحل استاندارد و تخصصی ارائه می دهد. برخی از جدیدترین و خلاق ترین محصولات SPE شامل HybridSPE®-Phospholipid ، کارتریج های Supel ™ Tox SPE و مواد مغذی Supel QuE Z-Sep QuEChERS هستند. HybridSPE-Phospholipid تجزیه و تحلیل کاربران LC-MS عاری از دخالت فسفولیپید و سرکوب یونهای مرتبط را ارائه می دهد. کارتریج های Supel Tox SPE پاکسازی سریع و ساده ای را برای آنالیز مایکوتوکسین ارائه می دهند. Supel QuE Z-Sep QuEChERS جذب کننده های اضافی چربی و رنگدانه را از نمونه های چرب یا بسیار رنگدانه نسبت به مراحل سنتی برای QuEChERS حذف می کند.

مطب پیشنهادی :
نمایندگی سیگما آلدریچ در مشهد | خرید فروش سیگما آلدریچ در مشهد

از فن آوری SPME ما (فیبر فیوز سیلیس با روکش کوتاه و با فاز کوتاه) برای حذف آنالیت ها از نمونه های مبتنی بر آب یا فضای استفاده شده و تحویل آنها به یک GC مویرگی یا ستون HPLC استفاده می شود. Supelco همچنین استانداردهای تحلیلی متنوعی را ارائه می دهد و برنامه تحقیق کربن آن منحصر به صنعت صنعت تفکیک است.

امکانات

دفتر مرکزی شرکت و پشتیبانی اصلی شرکت Supelco در بلفونته ، پنسیلوانیا قرار دارند. شبکه گسترده ای از شرکت های تابعه Sigma-Aldrich و متخصصان فروش محصولات Supelco را در سراسر جهان تبلیغ و پشتیبانی می کند.

Supelco/Sigma-Aldrich
595 North Harrison Road
Bellefonte, PA 16823
TELEPHONE
Technical Service
(800) 325-5832
(314) 286-8032
Customer Service
(800) 325-3010
(814) 359-3441
FAX
Customer Service
(800) 325-3010
(814) 359-5459
E-MAIL

WEB SITE
http://sigma-aldrich.com/analytical
NUMBER OF EMPLOYEES
270
YEAR FOUNDED
1966

فروش آنلاین سیگما آلدریچ

با تشکر از شما سیگما ایران نمایندگی سیگما الدریچ در ایران و تیم طراحی پایان نامه من

09128308091 و 09357007743

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *