شرکت فروش کیت های آزمایشگاهی | سیگما ایران | نمایندگی سیگما آلدریچ

شرکت فروش کیت های آزمایشگاهی

شرکت فروش کیت های آزمایشگاهی

شرکت فروش کیت های آزمایشگاهی

شرکت فروش کیت های آزمایشگاهی :

کیت آزمایشگاهی چیست؟

با ورود بیماری کرونا، بسیاری از شما با مفهوم کیت آزمایشگاهی آشنا شدید.

این در حالی ست که قبل از آن کیت تشخیص بیماری های قلبی، کیت تشخیص بیماری های عفونی، کیت تشخیص بارداری و .. در دسترس همگان بود. امروزه کیت های آزمایشگاهی که نوعی تجهیزات آزمایشگاهی است کاربرد های فراوانی دارد. انواع کیت ها توسط کمپانی های سازنده با توجه به هدف موردنظر ساخته و در بازار ارائه می شود.

همان طور که می دانید، تشخیص به موقع بیماری برای تجویز دارو و شروع روند درمان، امر بسیار مهمی ست.به طور کلی، کیت آزمایشگاهی را اینگونه می توان تعریف کرد:

کیت های آزمایشگاهی، تست های آزمایشگاهی IVD هستند که روش برجسته ای برای بررسی و شناسایی اطلاعات بیماری ها می باشد، تا در کمترین زمان و با بیشترین دقت، صحت بدن انسان را بررسی کند.

مکانیزم کیت آزمایشگاهی چگونه است؟

امروزه که بیماری کرونا بسیار شایع شده است، تنها راه تشخیص آن، اسکن از قفسه سینه و در کنار آن انجام آزمایش های تشخیصی ست.

در ابتدا به دلیل کمبود کیت های تشخیصی امکان گرفتن آزمایش از همگان نبود، اما الان به دلیل آن که کیت های تشخیصی به راحتی در دسترس است، انجام تست کرونا نیز راحت تر می باشد.

نحوه کار کیت آزمایشگاهی

کیت های آزمایشگاهی انواع مختلفی دارند و به گونه های مختلف کار می کنند. کارکرد کیت ها با نمونه ادرار، خون، بزاق و .. امکان پذیر است.

برای مثال، برای تشخیص بیماری کرونا، ابتدا چند قطره خون از فرد مشکوک به ویروس گرفته می شود. این خون را در محل مشخصی از کیت قرار می دهند.در مرحله ی بعدی محلولی به نام بافر با استفاده از تجهیزات مخصوص آزمایشگاهی بر روی خون ریخته می شود. پس از دو ساعت نتیجه ی آزمایش با علامتی بر روی کیت مشخص می شود.زمان تشخیص توسط کیت، بستگی به نوع کیت دارد.

 

شرکت فروش کیت های آزمایشگاهی

ایران مرک نمایندگی مرک آلمان : تلفن سفارش 09357007743

سیگما ایران نمایندگی سیگما آلدریچ : تلفن سفارش 09128308091

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.