شرکت سیگما آلدریچ شعبه ایران | سیگما ایران | نمایندگی سیگما آلدریچ

شرکت سیگما آلدریچ شعبه ایران

شرکت سیگما آلدریچ شعبه ایران

شرکت سیگما آلدریچ شعبه ایران

شرکت سیگما آلدریچ شعبه ایران :

3050 Spruce Street
St. Louis, Missouri 63103
U.S.A.
Telephone: (314) 771-5765
Toll Free: (800) 521-8956
Fax: (314) 286-7874
Web site: http://www.sigma-aldrich.com

Public Company
Incorporated:
1975

Employees: 7,332
Sales: $1.04 billion (1999)
Stock Exchanges: NASDAQ
Ticker Symbol: SIAL

NAIC: 325188 همه مواد شیمیایی معدنی دیگر؛ 325199 کلیه تولیدات اساسی شیمیایی آلی؛ 325413 تولید مواد تشخیصی In vitro؛ 325414 محصول بیولوژیکی (به جز تشخیصی) ساخت؛ عمده فروشان Sundries 422210 Drug and Druggist؛ 422690 عمده فروشان محصولات شیمیایی و متفقین.

شرکت سیگما-آلدریچ یک توسعه دهنده ، تولید کننده و توزیع کننده طیف گسترده ای از مواد بیوشیمیایی ، مواد شیمیایی آلی ، محصولات کروماتوگرافی و معرفهای تشخیصی است. این شرکت با داشتن یک خط تولید شامل 85000 ماده فروخته شده در پنج مارک شیمیایی مشهور: سیگما ، آلدریش ، فلوکا ، سوپلکو و ریدل دو هائن ، فروشنده برتر مواد شیمیایی جهان در آزمایشگاه های تحقیقاتی ، شرکت های داروسازی و بیمارستان ها است. سیگما-آلدریش بیش از 150،000 مشتری در بیش از 160 کشور جهان دارد. بیشتر فروش آن به این مشتریان در بخش کوچکی است و میانگین آن حدود 300 دلار است. حدود 55 درصد فروش در خارج از ایالات متحده تولید می شود. این شرکت امکانات تولیدی را در میسوری ، پنسیلوانیا ، تگزاس ، ویسکانسین ، آلمان ، اسرائیل ، سوئیس و انگلستان نگهداری می کند. تقریبا 46 درصد از فروش ها مربوط به محصولات تولیدی شرکت می باشد.

ادغام در سال 1975 متولد شد

شرکت سیگما-آلدریچ نتیجه ادغام سال 1975 بین دو شرکت شیمیایی ویژه ، یکی که مواد شیمیایی بیوشیمیایی تولید می کند (شرکت شیمیایی سیگما) و دیگری که مواد شیمیایی ارگانیک تولید می کند (شرکت شیمیایی آلدریچ). هر دو شرکت ضمن ارائه محصولات متنوع ، محصولات باکیفیت و خدمات به مشتری را در اولویت قرار می دادند. بنابراین ، این ادغام ، نمایانگر همگرایی استراتژی تجاری و همچنین ایجاد خط متنوع و متنوعی بود که سیگما-آلدریش را در صدر صنعت ویژه صنایع شیمیایی قرار داد. به ویژه ، به دلیل مشارکت جامعه علمی در زمینه رو به رشد تحقیقات زیست پزشکی ، کاتالوگ محصولات سیگما-آلدریش در آزمایشگاههای دارویی در سراسر جهان تبدیل به یک موضوع استاندارد شد.

شرکت شیمیایی سیگما در سال 1945 در سنت لوئیس شروع به کار کرد. در زمانی که شکر کمیاب بود Dan Broida ، یک بیوشیمی ، یک تجارت فروشی را برای تولید ساکارین آغاز کرد. این شرکت بعداً به تولید بیوشیمیایی و محصولات تشخیصی رفت. مشتریان سیگما از بیمارستان تا آزمایشگاه های دانشگاه متغیر بودند. در زمینه های علمی مربوط به مطالعه علوم زندگی و همچنین در تشخیص بیماری از بیوشیمیایی به عنوان مواد اساسی در ساخت داروسازی و آزمایش های تشخیصی استفاده می شود.

شركت شیمیایی آلدریش كه توسط شیمیدان تحصیل كرده دانشگاه هاروارد تأسیس شده است ، دکتر آلفرد رادر بدر ، شش سال پس از تأسیس Broida سیگما ، تولید مواد شیمیایی ارگانیك را در یك گاراژ Milwaukee آغاز كرد. اولین محصولات آلدریچ آن دسته از مواد شیمیایی بودند که توسط Eastman Kodak ، یک رهبر در صنعت شیمیایی ارائه نشده است. بدتر به زودی تصمیم گرفت که شرکت وی بتواند با شرکتهای بزرگتر رقابت مستقیم داشته باشد و او تولید گسترده ای از ارگانیک را که به آزمایشگاه های تحقیقاتی شرکت های دارویی فروخته می شود ، آغاز کرد. این شرکت بسیار خوب عمل کرد و به زودی لیست مشتریان این شرکت شامل آزمایشگاه های Abbott و Ciba-Geigy شد.

ادغام 1975 بین دو شرکت برای مهارت و مهارت برای استعداد منطبق شد. Broida نقش رئیس را به عهده گرفت و Bader سمت ریاست شرکت را گرفت. در حالی که منافع شرکت ترکیبی در مقایسه با شرکتهای بزرگتر صنعت هنوز هم اندک باقی مانده است ، تجارت بین الملل مدیریت سیگما-آلدریچ در تأمین درصد چشمگیر بازار تحقیقات شیمی خاص ، مسیری طولانی را طی کرد. این شرکت تا سال 1979 بین 30 تا 40 درصد از بازار تحقیقات 100 میلیون دلاری ادعا می کرد. فروش به 68 میلیون دلار صعود کرد و این نشانگر افزایش 15 درصدی سالانه است. سود 24 درصد افزایش یافت و به 9.2 میلیون دلار رسید ، و باعث شد تحلیلگران وال استریت پیش بینی رشد 20 درصد در سال را پیش بینی کنند.

موفقیت بازاریابی سیگما-آلدریچ ، که نه توسط یک نیروی فروش بزرگ و نه از تبلیغات گران قیمت حاصل شد ، به توزیع کاتالوگ ها متکی بود. علاوه بر محصولات تبلیغاتی موجود به صورت تلفنی ، کاتالوگ اطلاعات دقیقی در مورد خواص فیزیکی مواد شیمیایی موجود در بازار ارائه می دهد. ارزش کاتالوگ به عنوان منبع مرجع و همچنین یک ابزار تبلیغاتی مشهود بود و به زودی به یک علامت تجاری شرکت تبدیل شد. در ابتدا توسط Bader در اوایل دهه 1950 به عنوان فهرست یک صفحه ای و یک ماده شیمیایی تهیه شده ، در اواخر دهه 1970 ، فهرست شامل 40،000 ماده شیمیایی است. نيروي كوچك فروش سيگما – آلدريچ در سال 1979 300000 نسخه كاتالوگ رايگان توزيع كرد.

شهرت این شرکت در بین شیمیدانان به عنوان تولید کننده محصولات با کیفیت با یک شبکه توزیع مطابقت دارد که تضمین می کند بیشتر سفارشات در 24 ساعت پر شود. جالب توجه است که در سال های اولیه فعالیت زیگما-آلدریچ به طور متوسط ​​کمتر از 100 دلار سفارش داده شد. این نشان دهنده مشخصات مشتری دانشگاهیان یا محققان آزمایشگاهی است که با مقادیر کمی مواد شیمیایی آزمایش می کنند. اگرچه این مشخصات در سالهای بعد به دلیل فشار فزاینده برای تأمین مواد شیمیایی تجاری فله ، تا حدودی تغییر یافت ، اما سیگما-آلدریش به عنوان اولین و مهمترین خدمتی که برای جامعه پژوهش انجام داد ، به شدت از تجارت خود دفاع کرد.

با گسترش خارج از کشور در اواخر دهه 1970 ، 125 کشور جهان محصولات سیگما-آلدریش را با شرکت های تابعه شرکت در کانادا ، انگلستان ، ژاپن ، آلمان و اسرائیل خریداری کردند. تقریبا 40 درصد از فروش در سال 1979 ناشی از تجارت خارج از کشور بوده است.
1980s: در حال رشد در کنار صنعت بیولوژیک منفجر شده

مطب پیشنهادی :
نمایندگی سیگما آلدریچ در کرمانشاه | خرید فروش سیگما آلدریچ در کرمانشاه

در دهه 1980 ، رشد این شرکت با انفجار در بازار تحقیقات بیولوژی پزشکی ایالات متحده مطابقت داشت. با وجود چنین دستاوردهای مدیریتی سیگما-آلدریچ ، بسیاری از تحلیلگران صنعت ، از تغییر استراتژی که بستر رشد قبلی شرکت را تشکیل می داد ، امتناع کردند. بورودا به جای تعیین اهداف بلند مدت یا بهره برداری از بازار عمده مواد شیمیایی همانطور که برخی از ناظران اظهار داشتند ، از سیاست ساده و “فرصت طلبانه” شرکت خود دفاع کرد تا از پیشرفت های پیشرفته در زمینه های علمی ایمونولوژی ، میکروبیولوژی و غدد درون ریز دفاع کند. . با تهیه مواد شیمیایی به مقدار کمی به مراکز تحقیقاتی ، رشد و سود سیگما-آلدریش مربوط به تحقیقات دستیابی به موفقیت در تولید داروسازی از DNA نوترکیب است.

تحلیلگران وال استریت همچنین از شرکت فرعی B-Line Systems، Inc. که از طرف سیگما از دودمان شرکت به ارث رسیده بود ، انتقاد کردند. شرکت فریم ساخت فلز برای کارخانجات صنعتی ، از این شرکت به دلیل رقابت در تجارت مواد شیمیایی ویژه از یک سو و به دلیل سهم گیری از سودهای کوچک از سوی دیگر ، مورد انتقاد قرار گرفت. با وجود چنین انتقاداتی ، با این وجود ، عدم وجود بدهی بلندمدت شرکت ، سابقه درخشش درخشان آن و افزایش سود سالانه آن 20 تا 25 درصد باعث کاهش جدی بودن چنین شکایاتی شده است.

پس از مرگ دن بوروئا در سال 1981 ، چندین تغییر در سیاست و مدیریت بر ساختار شرکت تأثیر گذاشت. تام کوری ، جانباز نه ساله سیگما ، رئیس شرکت شد. سهام مشترک ، که قبلاً توسط 50 درصد بهره خودی کنترل می شد ، اکنون به طور گسترده ای نگهداری می شود. در سال 1985 ، 2/2 میلیون از 8.68 میلیون سهم برجسته با 129.5 میلیون دلار فروخته شد. بیشتر این سهام توسط بستگان Broida نگهداری شده بود و فروش سهام آنها به 1.3 میلیون سهم کاهش یافته بود. این رقم جدید نشانگر تقریباً همان علاقه ای بود که توسط خانواده بادر داشت.

از 2.2 میلیون سهم فروخته شده این شرکت 500،000 خریداری کرده است. ظاهراً بادر با اینكه 13 میلیون دلار برای تأمین اعتبار معامله قرض گرفته شده بود ، مخالف خرید این شرکت بود. بدهی شرکت اکنون بالغ بر 32.4 میلیون دلار وام کوتاه مدت است که بخشی از برنامه گسترش 16 میلیون دلاری آن در سال 1980 آغاز شده است. از طرف دیگر ، اکنون حدود 5 میلیون سهم برای تجارت در بازار خارج از کشور در دسترس است. . قیمت هر سهم بین ژوئیه و سپتامبر 1985 از 60.50 تا 71 دلار بود ، و این بیش از 14 دلار برای هر سهم کتاب است. به زودی تقسیم سهام سه بر یک به ترتیب انجام شد.

در سال 1986 حدود 1،5 میلیون کاتالوگ شرکت سالانه گردش می کنند. سفارشات سیگما-آلدریچ به طور متوسط ​​کمتر از 150 دلار ادامه یافت ؛ از طرف دیگر سود شرکت در مجموع 215 میلیون دلار 29 میلیون دلار درآمد داشت. اگرچه رئیس یک شرکت با چنین دستاوردهای چشمگیر بود ، اما کوری بر روی پیراهن های خود استراحت نکرد. بودجه محدود دولت برای تحقیقات علمی و همچنین تأثیر دلار قوی بر فروش در خارج از کشور دلایلی را برای نگرانی فراهم کرده است. برای تسهیل گسترش با گسترش خط تولید Sigma-Aldrich ، این شرکت آزمایشگاه های Pathfinder را خریداری کرد. شرکت تابعه جدید با هزینه 1.5 میلیون دلار در طول 1984 ، مواد شیمیایی رادیواکتیو تولید کرد. در سال 1989 وقتی سیگما-آلدریچ یکی از رقبای اصلی اروپایی خود ، Fluka Chemie AG مستقر در سوئیس را از Ciba-Geigy و Hoffmann-La Roche خریداری کرد. Fluka ، تولید کننده بیوشیمیایی و مواد شیمیایی آلی برای بازار آزمایشگاه ، فروش سالانه حدود 55 میلیون دلار داشت.


چشم انداز شرکت

سیگما-آلدریچ یک شرکت اقتصادی با علم و دانش گسترده و بی نظیر است. مشتریان ما در حوزه های Life Science و High Technology قرار دارند که پیشرفت چشمگیری در جهت بهره مندی از بشریت در هزاره جدید خواهد داشت. ما قصد داریم نقش خود را بازی کنیم.


دهه 1990: رشد آهسته تر و تجدید ساختار

در سال 1991 سیگما-آلدریچ با ایجاد یک بخش مواد شیمیایی خوب ، که به تولید گسترده ای از مواد شیمیایی برای صنایع دارویی و بیو دارویی متهم شده بود ، قدم قابل توجهی در جهت پر کردن سفارشات فله بیشتر برداشت. در همان سال ، بادر از سمت خود به عنوان رئیس بازنشسته شد و به عنوان رئیس emeritus معرفی شد. کوری عنوان اضافی رئیس را به دست آورد. نقش جدید بدر کوتاه مدت بود ، با این حال ، در اوایل سال 1992 او به هیئت مدیره رأی داده شد و از عنوان نامزد رئیس خود محروم شد. دلیل اقدام هیئت مدیره هرگز علنی نشده است ، اگرچه پیش بینی می شد که یا ادعایی مبنی بر ورود بدر علیه سهام شرکت از طریق گزینه تماس ، شرط بندی وجود داشته باشد ، اتهامی که بدر آن را رد کرد یا این واقعیت که بادر نتوانسته گزارش خود را اعلام کند استفاده از گزینه به موقع کمیسیون بورس و اوراق بهادار ، اقدامی که بدر گفته است “یک اشتباه صادقانه” بوده است. به هر حال ، بادر که توسط مشتریان بیشمار سیگما-آلدریش در شش قاره مورد احترام قرار گرفته بود ، او همچنان یکی از بزرگترین دارندگان سهام این شرکت در اوایل قرن بیست و یکم بود ، هنگامی که وی حدود شش درصد را در اختیار داشت.

در حالی که رشد فروش و درآمد در اوایل و اواسط دهه 1990 به 15 درصد یا کمتر در سال کاهش یافته است ، سیگما-آلدریش همچنان از طریق ابتکارات رشد داخلی مانند افزودن ظرفیت تولید و توزیع و همچنین از طریق تملک ، به رشد تهاجمی خود ادامه داد. در ماه مه سال 1993 این شرکت Supelco ، Inc را از شرکت ره و Haas با 54.7 میلیون دلار به دست آورد. Supelco مستقر در بلفونته ، پنسیلوانیا ، تأمین کننده محصولات كروماتوگرافی در سراسر جهان بود كه برای تجزیه و تحلیل و تصفیه داروها مورد استفاده قرار می گرفت و فروش سالانه 48 میلیون دلار داشت. در سال 1994 دیوید هاروی به عنوان رئیس جمهور و مدیر ارشد منصوب شد و كوری همچنان رئیس و مدیر عامل آن باقی ماند. در زمینه گسترش گیاهان ، سیگما-آلدریچ تا سال 1997 دارای سه مرکز تولید جدید بود: اولین در سنت لوئیس متخصص در محصولات کشت بافت صنعتی ، دوم در انگلستان برای واسطه های دارویی و سوم در اسرائیل برای ایمنی شیمیایی در همین حال ، در سال 1996 ، این شرکت به دلیل صادرات غیرقانونی مواد سمی که می تواند برای ساخت سلاح های شیمیایی استفاده شود ، توسط دولت فدرال 480،000 دلار جریمه شد. سیگما-آلدریچ اظهار داشت که این قانون “ناخواسته” قوانین صادرات ایالات متحده را نقض کرده است و هیچ مدرکی مبنی بر استفاده از این مواد برای ساختن چنین سلاح هایی وجود ندارد.

در اواخر دهه 1990 اکتسابی ها به دست آمد. در ژوئن 1997 ، این شرکت 75 درصد علاقه خود را در Riedel-de Haën ، یک آلمانی تولید کننده مواد شیمیایی آزمایشگاهی خریداری کرد. در مارس 1999 سیگما-آلدریچ 25 درصد باقیمانده را خریداری کرد. در دسامبر سال 1998 ، این شرکت با خرید 39.5 میلیون دلاری Genosys Biotechnologies، Inc. ، یکی از پیشروترین فروشگاه های جهان محصولات DNA مصنوعی سفارشی – مؤلفه های اساسی تحقیقات ژن ، حضور خود را در بخش بیوتکنولوژی افزایش داد.

مطب پیشنهادی :
نمایندگی سیگما آلدریچ در تبریز | خرید فروش سیگما آلدریچ در تبریز

علیرغم پیشرفت شرکت ، رشد تا سال 1998 به یک حیله کاهش پیدا کرد ، هنگامی که فروش فقط شش درصد افزایش یافت و درآمد خالص نیز به سختی پیش رفت و تنها با 0.1 درصد افزایش یافت. در سال 1999 ، سالی که شرکت در مسیری مشابه پیش رفت ، تغییرات قابل توجهی در سیگما-آلدریچ رخ داد. در ماه اکتبر ، هاروی به عنوان رئیس جمهور و مدیرعامل معرفی شد که کوری همچنان رئیس آن بود. یک ماه بعد ، هاروی اعلام کرد که این شرکت بازسازی اصلی را آغاز می کند و شرکت فرعی B-Line Systems خود را به فروش می رساند. با تجدید ساختار ، سیگما-آلدریچ به چهار واحد اصلی تجاری تغییر یافت: محصولات آزمایشگاهی ، که روی مواد شیمیایی مورد استفاده برای تحقیقات انجام شده در آکادمی و صنعت متمرکز بودند و حدود 55 درصد از درآمد شرکت را به خود اختصاص می دادند. علوم زندگی ، که در زمینه های خاص تحقیق ، از جمله زیست شناسی مولکولی ، ایمونوشیمی ، زیست شناسی سلولی و کروماتوگرافی (20 درصد از فروش) متمرکز شده است. مواد شیمیایی خوب ، که مورد استفاده مجدد قرار گرفت شامل تولید مقیاس بزرگ مواد شیمیایی و تولید سفارشی (15 درصد از فروش). و تشخیص ، که بر محصولاتی است که برای کمک به تشخیص و معالجه بیماریها استفاده می شود ، با تأکید ویژه بر آزمایشات در زمینه های انعقاد و سیستم ایمنی (ده درصد). سیگما-آلدریچ همچنین امیدوار بود با ایجاد یک وب سایت برنده جوایز در سپتامبر 1998 با موفقیت موفقیت در راه اندازی وب سایت برنده جوایز ، از طریق آن پنج درصد از سفارشات ایالات متحده تا پایان سال 1999 قرار بگیرد. با تکمیل در ماه مه 2000 فروش شرکت های B-Line Systems به Cooper Industries، Inc با قیمت 425 میلیون دلار ، Sigma-Aldrich می تواند برای اولین بار در تاریخ خود ، برای آینده به عنوان شرکتی با تمرکز واحد برنامه ریزی کند – مواد شیمیایی را برای صنایع علوم زندگی تأمین می کند.


شرکتهای تابعه اصلی

شرکت سیگما-آلدریچ؛ سیگما-آلدریچ ، شرکت؛ شرکت فروش خارجی سیگما-آلدریچ و مشترک (باربادوس)؛ Fluka Holding AG (سوئیس)؛ شركت Sigma-Aldrich ، Ltd. (U.K.)؛ شرکت هلدینگ خارجی سیگما-آلدریچ؛ شرکت مالی سیگما-آلدریچ

بخشهای اصلی

تشخیص مواد شیمیایی خوب؛ محصولات آزمایشگاهی؛ علوم زیستی.


تاریخ اصلی

1945:
شرکت شیمیایی سیگما در سنت لوئیس توسط Dan Broida برای تولید ساخارین تأسیس شده است.
1951:
آلفرد آر بادر شرکت آلدریچ شیمیایی را به عنوان تولید کننده مواد شیمیایی ارگانیک مستقر در میلواکی راه اندازی کرد.
1975:
Sigma Chemical و Aldrich Chemical ادغام می شوند تا شرکت Sigma-Aldrich را که در سنت لوئیس مستقر است ، تشکیل دهند.
1981:
Broida می میرد؛ تام کوری به عنوان رئیس شرکت منصوب می شود.
1989:
Fluka Chemie AG به دست آورد.
1991:
این شرکت برای مقابله با فروش عمده ، بخش مواد شیمیایی خوب خود را تاسیس می کند.
1993:
Supelco ، شرکت به دست آورد.
1997:
این شرکت 75 درصد بهره را در Riedel-de Haën خریداری می کند.
1998:
Genosys Biotechnologies ، Inc به دست آورد.
1999:
25 درصد باقیمانده Riedel-de Haën به دست آورد. با بازسازی مجدد این شرکت ، سازماندهی مجدد این شرکت در چهار بخش تجاری صورت گرفته است: تشخیص ، مواد شیمیایی خوب ، محصولات آزمایشگاهی و علوم زندگی.
2000:
شرکت سیستم های B-Line را منحرف می کند و اکنون کاملاً روی مواد شیمیایی علوم زندگی متمرکز شده است.

رقبای اصلی

شرکت Aceto؛ Albright & Wilson plc؛ Beckman & Coulter، Inc؛ Becton ، Dickinson & Company؛ آزمایشگاههای بیو راد ، شرکت؛ شرکت مواد شیمیایی تخصصی سیبا؛ شرکت ژنتیک DEKALB؛ شرکت شیمیایی دریاچه های بزرگ؛ Holliday Chemical Holdings PLC؛ ICN Pharmaceuticals، Inc؛ شرکت TECHNE.

 

با تشکر از شما سیگما ایران نمایندگی سیگما الدریچ در ایران و تیم طراحی پایان نامه من

09128308091 و 09357007743

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *