سیگما آلدریچ چیست | سیگما الدریچ چیست

سیگما آلدریچ چیست | سیگما الدریچ چیست

سیگما آلدریچ چیست | سیگما الدریچ چیست

سیگما آلدریچ چیست | سیگما الدریچ چیست :

امروزه دفتر مرکزی کمپانی سیگما آلدریچ با بیش از ۹۶۰۰ تن پرسنل، درسنت لوئیس اداره می‌شود و همچنین در ۴۰ کشور مختلف دنیا فعالیت دارد. در هنگام تغییر روند تحقیقات شیمیایی، این دو شرکت آلدریچ و شرکت سیگما متوجه شدند که محصولات آنها با یکدیگر مکمل هستند. به همین دلیل، این دو شرکت را با یکدیگر ادغام کردند و سیگما آلدریچ را به وجود آوردند. با این ادغام، منابع بیشتر و امکان گسترده تر و محصولات متنوع تر برای آنها ایجاد شد و به رشد اقتصادی سالیانه دو رقمی برای این شرکت دست یافتند یکی از رموز پیشرفت و موفقیت این کمپانی، فعالیت‌های گروهی و همکاری تیمی می‌باشد که سبب بالا بردن بازده روز افزون این شرکت می‌گردد.
aldrich chemical co + Sigma = sigma aldrich
هدف مشترک و اصلی این دو شرکت توسعه و پیشرفت و همچنین رفع نیازهای تحقیقاتی علوم مختلف در سراسر دنیا و برطرف کردن دشوار‌ترین مشکلات در علوم طبیعی بوسیله همکاری با جامعه علمی جهانی است و تلاش دارند خدمت رسانی موفق به دانشجویان و مشتریان خود را در حوزه‌ی تکنولوژی و علوم ارائه دهند و همواره این شرکت بزرگ متعهد است که موفقیت مشتریان خود را در راه نو آوری و اختراعاتشان سرعت دهد.

ادغام شرکت سیگما آلدریچ و میلیپور

کمی بعد در ماه سپتامبر سال ۲۰۱۴ میلادی، شرکت مرک آلمان اعلام کرد که به مبلغ ۱۷ میلیارد دلار، کمپانی برند سیگما آلدریچ را خریداری خواهد کرد. این فرایند خرید در ماه نوامبر سال ۲۰۱۵ تکمیل شد و سیگما آلدریچ به یکی از شرکت‌های زیر مجموعه مرک آلمان تبدیل شد. این شرکت در حال حاضر بخشی از تجارت علمی و بیولوژیک و کسب و کار شرکت مرک است و پس از آن شرکت سیگما آلدریچ با شرکت میلیپور که قبلا توسط مرک خریداری شده بود، ادغام شد و امروزه به عنوان میلیپور سیگما کار می‌کند.

امروزه ترکیبی از Sigma-Aldrich و Merck Millipore، یک سبد گسترده از ۳۰۰،۰۰۰ محصول دارند و یک پلتفرم تجارت الکترونیک پیشرو، در صنعت کیت و مواد شیمیایی و بایو دارد.
merck Millipore + sigmaaldrich = the life science business of merck
سیگما آلدریچ علوم شیمی بنیانی و دانش بیوشیمی را به صورت گسترده‌ای در اختیار همگان در اقصی نقاط دنیا قرار می‌دهد و همچنین یک شرکت پیشرو در زمینه علوم زیستی با تکنولوژی بالا شامل محصولات شیمیایی ارگانیک، مواد بیوشیمیایی، کیت‌های آزمایشگاهی و سرویس‌های مورد استفاده در تحقیقات دانشمندان شامل تحقیقات بیوتکنولوژی، فارماکولوژی، پروتئومیکس و ژنومیکس، تشخیص بیماری و همچنین تکنولوژی‌های برتر می‌باشد. همچنین این شرکت عمده‌ی فعالیت‌هایش در حوزه علوم طبیعی (۷۵%) و تکنولوژی‌های برتر (۲۵%) است.

 

 

ایران مرک نمایندگی مرک آلمان : تلفن سفارش 09357007743

سیگما ایران نمایندگی سیگما آلدریچ : تلفن سفارش 09128308091

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای خرید با 09357007743 در تماس باشید.