دارو‌های بیماران کرونایی را از کجا تهیه کنیم؟ | سیگما ایران | نمایندگی سیگما آلدریچ

دارو‌های بیماران کرونایی را از کجا تهیه کنیم؟

داروی ویروس کرونا در آمریکا | دارو‌های بیماران کرونایی | آمار رسمی کرونا در ایران

دارو‌های بیماران کرونایی را از کجا تهیه کنیم؟

دارو‌های بیماران کرونایی :

مسئول امور توزیع سازمان غذا و دارو گفت: دارو‌های بیماران کرونایی که با تشخیص پزشک نیاز به قرنطینه خانگی دارند، در داروخانه‌های منتخب عرضه می‌شود.

به گزارش  حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، علی رزازان مسئول امور توزیع سازمان غذا و دارو از عرضه داروی بیماران کرونایی که با تشخیص پزشک نیاز به قرنطینه خانگی دارند، در داروخانه های منتخب خبر داد.

رزازان گفت: داروی بیماران مبتلا به کرونا علاوه بر بیمارستان‌ها در داروخانه‌های سرپایی بیمارستان‌ها در اختیار بیمارانی که اطلاعات آن‌ها در سامانه سیب وزارت بهداشت ثبت شده قرار می‌گیرد.

مطب پیشنهادی :
درمان کرونا با الکل و مشروب | چگونه خود را درمان کنیم ؟! | راه درست یا اشتباه ؟

او افزود: داروی بیماران سرپایی در تهران در داروخانه‌های ۲۹ فرودین (در حوزه دانشگاه علوم پزشکی تهران) و داروخانه شهید کاظمی (در حوزه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی) ارائه می‌شود.

مسئول امور توزیع سازمان غذا و دارو درمورد نحوه عرضه داروی بیمارن کرونایی در استان‌ها نیز گفت: مطابق ثبت اطلاعات بیماران در سامانه سیب، در شهرستان‌ها نیز مراکز خدمات جامع سلامت دارو‌های بیماران مبتلا به کرونا را عرضه می‌کنند.

او ضمن تاکید بر عدم مراجعه شخص بیمار به داروخانه برای تهیه دارو، بیان کرد: همراه بیمار با مراجعه به داروخانه‌های مورد اشاره و با تائید اصالت نسخه در سامانه سیب می‌تواند دارو را تهیه کند.

مطب پیشنهادی :
درمان کرونا با این خوراکی های خانگی | راه حل مقابله با ویروس کرونا کشف شد

 

با تشکر از شما سیگما ایران نمایندگی سیگما الدریچ در ایران و تیم طراحی پایان نامه من

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *