خرید محیط کشت DMEM | فروش محیط کشت DMEM | نمایندگی محیط کشت DMEM

خرید محیط کشت DMEM | فروش محیط کشت DMEM | نمایندگی محیط کشت DMEM

خرید محیط کشت DMEM | فروش محیط کشت DMEM | نمایندگی محیط کشت DMEM

خرید محیط کشت DMEM | فروش محیط کشت DMEM | نمایندگی محیط کشت DMEM

نمایندگی فروش محیط کشت DMEM

Dulbecco’s Modified Eagle’s Medium یک محیط اصلاح شده از (Eagle Basal Medium (BME می باشد که حاوی غلظت چهار برابر اسیدهای آمینه و ویتامین ها است و علاوه بر این، شامل گلیسین، سرین و نیترات فریک نیز می باشد.

محیط کشت DMEM

DMEM برای حفظ و رشد طیف وسیعی از سلول های مختلف پستانداران طراحی شده است. فرمولاسیون اصلی DMEM حاوی 1000 میلی گرم در لیتر گلوکز (DMEM Low Glucose) بوده و در ابتدا برای کشت سلول های جنین موش استفاده شده است. استفاده از DMEM با گلوکز بالا (DMEM High Glucose) که حاوی 4500 میلی گرم در لیتر گلوکز می باشد، رشد مطلوب سلول برای برخی از رده های سلولی را نشان می دهد.

F12/DMEM مخلوطی (1:1) از DMEM و Ham’s F12، یک ماده بسیار غنی و پیچیده است و ترکیبی از غلظت بالای گلوکز، اسیدهای آمینه و ویتامین های DMEM را با طیف گسترده ای از ترکیبات Ham’s F12 تشکیل می دهد.

محتویات محیط کشت DMEM

DMEM حاوی فنل قرمز است که یک شاخص pH بوده و باعث ایجاد یک رنگ صورتی قرمز در محیط می شود،اگر گاز موجود در انکوباتور خاموش باشد، به طور چشمگیری pH را در محیط کشت تغییر می دهد.

DMEM برای CO2 بالا بافر است و احتمالاً دارای 7/3 گرم بی کربنات سدیم می باشد که 4/7 pH را درCO2 10٪ فراهم می کند.

سلول هایی که با موفقیت در DMEM کشت داده می شوند شامل فیبروبلاست اولیه، نورون ها، سلول های گلیال، HUVEC، سلول های عضلانی صاف و همچنین خطوط سلولی مانند HeLa ، 293، Cos-7 و PC-12 می باشند.

خرید محیط کشت DMEM

شرکت سیگما ایران وارد کننده اصلی محیط کشت DMEM می باشد. شرکت سیگما ایران با توجه به نیاز بازار اقدام به فروش کلیه محیط کشت های آماده کرده است که توسط کارشناسان خبره در آزمایشگاه های مجهز ساخته شده و با کنترل کیفیت عالی می باشد، این شرکت در مورد کلیه فروش و خدمات خود”ضمانت اصل بودن کالا” را متعهد می باشد.

09357007743 تلفن سفارش محصولات
با تشکر از شما سیگما ایران نمایندگی سیگما الدریچ در ایران و تیم طراحی پایان نامه من

نظرتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *