نمایندگی رسمی شرکت ترموفیشر thermo fisher در ایران | سیگما ایران | 09357007743

نمایندگی رسمی شرکت ترموفیشر thermo fisher در ایران

نمایندگی رسمی شرکت ترموفیشر thermo fisher در ایران

نمایندگی رسمی شرکت ترموفیشر thermo fisher در ایران :

تاریخچه:

Thermo Fisher Scientific یک شرکت توسعه محصولات بیوتکنولوژی چند ملیتی امریکایی است که در سال ۲۰۰۶ توسط ادغام Thermo Electron و Fisher Scientific تاسیس شده است. در آوریل ۲۰۱۳، پس از یک قرارداد رقابتی با Hoffmann-La Roche، Thermo Fisher Life Technologies Corp را برای ۱۳٫۶ میلیارد دلار در معامله ای که شرکت را به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در بازار تست های ژنتیک و دقیق تجهیزات آزمایشگاهی رتبه بندی می کرد، به بازار عرضه کرد.

پیشگامان و ادغام

Thermo Electron در سال ۱۹۵۶ توسط جورج N. Hatsopoulos و Peter M Nomikos تاسیس شد. هاتسوپولوس، مدرک کارشناسی ارشد MIT در مهندسی مکانیک و Nomikos یک مدرسه بازرگانی هاروارد است. این تمرکز بر ارائه محصولات و خدمات تحلیلی و آزمایشگاهی بود و درآمد بیش از ۲ میلیارد دلار در سال ۲۰۰۴ داشت.

فیشر علمی در سال ۱۹۰۲ توسط چستر جی فیشر از پیتسبورگ تاسیس شد. این تمرکز بر ارائه تجهیزات آزمایشگاهی، مواد شیمیایی، لوازم و خدمات مورد استفاده در مراقبت های بهداشتی، تحقیقات علمی، ایمنی و آموزش و پرورش بود.

در تاریخ ۱۴ مه سال ۲۰۰۶، Thermo Electron و Fisher Scientific اعلام کردند که آنها را در بورس بدون مالیات، سهام برای بورس ادغام خواهند شد. شرکت ادغام شده به نام Thermo Fisher Scientific شناخته شد. در ۹ نوامبر ۲۰۰۶، شرکت ها اعلام کردند که این ادغام به پایان رسید. با این حال، کمیسیون تجارت فدرال تصریح کرد که این خرید با توجه به تبخیر گریز از مرکز، منعقد شد و نیازمند فیشر برای جلب Genevac بود. در آوریل ۲۰۰۷، Genevac به شرکت Riverlake Partners LLC فروخته شد و این ادغام با تایید FTC بسته شد.

در حال حاضر محصولات این شرکت تحت نام تجاری Thermo Scientific، Fisher Scientific و چند نام تجاری شناخته شده دیگر (به عنوان مثال Chromacol، Nalgene، Cellomics، Pierce Protein Research و Fermentas) فروخته می شود. طبق آمار شرکت، ۴۶ درصد از فروش آن در علوم زیستی، ۲۰ درصد در مراقبت های بهداشتی و ۳۴ درصد در صنعت / محیط زیست و ایمنی است.

نمایندگی ترموفیشر : نمایندگی رسمی شرکت ترمو فیشر thermo fisher در ایران

Thermo Fisher دارای دفتر و عملیات در بسیاری از کشورها، به ویژه در ایالات متحده آمریکا و در اروپا است.

در ماه مه ۲۰۱۱، شرکت Thermo فیشر علمی Phadia را برای تست آلرژی و بیماری های خود ایمنی برای خرید ۲٫۴۷ میلیارد یورو (۳٫۵ میلیارد دلار) خریداری کرد.

در سال ۲۰۱۳ ترمو فیشر موافقت کرد که فناوریهای زندگی را برای ۱۳٫۶ میلیارد دلار خریداری کند. این فروش در تاریخ ۴ فوریه ۲۰۱۴ تکمیل شد و نام تجاری فناوریهای Life Technologies به عنوان بخشی از گروه راه حل های علوم زندگی Thermo Fisher Scientific شناخته شد.

در فوریه ۲۰۱۵، این شرکت اعلام کرد که Advanced Scientifics را برای ۳۰۰ میلیون دلار در یک قرارداد نقدی به دست خواهد آورد. ASI طراحی، تولید و ارائه تکنولوژی های مورد استفاده در راه حل های زیست محیطی را طراحی می کند. در ژوئن ۲۰۱۵، این شرکت اعلام کرد قصد خود را برای خرید Alfa Aesar، تولید کننده مواد شیمیایی تحقیقاتی جهانی برای ۴۰۵ میلیون دلار از جانسون متی، و کسب در پایان سپتامبر تکمیل شد

در ماه ژانویه سال ۲۰۱۶، شرکت اعلام کرد که Affymetrix 1.3 میلیارد دلار می گیرد. در تاریخ ۲۷ مه ۲۰۱۶، این شرکت اعلام کرد که شرکت FEI را برای ۴٫۲ میلیارد دلار، تولید کننده میکروسکوپ الکترونی، خریداری خواهد کرد. در اوائل سال ۲۰۱۷ این معامله پیش بینی شده است و به رشد گروه تجاری Analog Devices Instruments Thermo کمک خواهد کرد. در ماه نوامبر شرکت اعلام کرد که MTI-GlobalStem را قبول خواهد کرد که یک شرکت خصوصی که قبلا خصوصی بوده و واکنش دهنده برای انتقال سلول، نوروبیولوژی و سلول های بنیادی پژوهش.

در فوریه سال ۲۰۱۷ شرکت Finesse Solutions، Inc.، توسعه دهنده سیستم های اتوماسیون کنترل مقیاس پذیر و نرم افزار تولید بیوفیلم را پس از خاتمه زود هنگام دوره انتظار تحت قانون بهبود قوانین ضد ترقی Hart-Scott-Rodino، خریداری کرد. معامله روز بعد انجام شد. در ماه مارس، این شرکت اعلام کرد که Core Informatics، ارائه دهنده سیستم عامل های مبتنی بر ابر پشتیبانی از مدیریت داده های علمی را به دست خواهد آورد. در ماه مه، این شرکت اعلام کرد CDMO، Patheon را برای ۷٫۲ میلیارد دلار خریداری خواهد کرد.

 

نمایندگی ترموفیشر : نمایندگی رسمی شرکت ترمو فیشر thermo fisher در ایران

 

سیگما ایران، با سال ها سابقه در زمینه فروش کیت تحقیقاتی و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، آماده ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید دانشگاه، مراکز تحقیقاتی و تولیدی می باشد. جهت خرید کیت تحقیقاتی با بهترین قیمت،‌ با ما تماس بگیرید.

دفتر فروش: ۰۲۱۶۶۰۷۴۲۷۷ 

شماره تلگرام : ۰۹۳۵۷۰۰۷۷۴۳

مدیریت : ۰۹۱۲۸۳۰۸۰۹۱

با تشکر از تیم پایان نامه من (بزرگترین سایت مشاوره پایان نامه و انجام پایان نامه در ایران)