نمایندگی ترموفیشر در ایران | خرید و فروش محصولات شرکت ترموفیشر در ایران

نمایندگی ترموفیشر در ایران | خرید و فروش محصولات شرکت ترموفیشر در ایران

نمایندگی ترموفیشر در ایران | خرید و فروش محصولات شرکت ترموفیشر در ایران

نمایندگی ترموفیشر در ایران | خرید و فروش محصولات شرکت ترموفیشر در ایران :

نمایندگی ترموفیشر در ایران سیگما ایران sigmairan.ir در زمینه فروش و واردات متنوع‌ترین محصولات شیمیایی و آزمایشگاهی در حال فعالیت است و محصولات ترمو فیشر به دلیل تنوع بالایی که دارد امکان انبار و ذخیره تمام محصولات وجود ندارد. سیگما ایران برای رفاه حال مشتریان عزیز خود آماده خدمت رسانی در زمینه واردات و فروش محصولات ترموفیشر در ایران در کوتاهترین زمان ممکن است و در این مقاله کمی بیشتر شما را با شرکت ترموفیشر و محصولات و کاربردهای آن آشنا می‌کنیم.

شرکت ترمو فیشر Thermo Fisher

کمپانی بین المللی ترمو فیشر، یک شرکت پیشرفته آمریکایی در قالب چند ملیتی است که در ماساچوست آمریکا قرار دارد و در زمینه فروش مواد شیمیایی، آزمایشگاهی، صنعتی و بیوتکنولوژی و ارائه خدمات برای تحقیقات جهانی فعالیت دارد. امروزه به دلیل فعالیت گسترده این کمپانی، سالیانه ۲۴ میلیارد درآمد و ۷۰۰۰۰ کارمند در سراسر جهان دارد و به نوعی رکورد دار این صنعت می‌باشد.

این شرکت در سال ۲۰۰۶ از ادغام دو شرکت ترمو الکترون (thermo electron) و ترموفیشر ساینتیفیک (fisher scientific) تأسیس شده است. شرکت (thermo electron) در سال ۱۹۵۶ توسط هاتسوپولوس و پیتر تأسیس شد و یک شرکت پیشرو در انگلستان بود و ارائه دهنده ابزارهای تحلیلی و علمی و مواد مصرفی نرم افزار و خدمات بود و شرکت (fisher scientific) در سال ۱۹۰۲ توسط چستر فیشر تأسیس شد و یک شرکت تجهیزات آزمایشگاهی مستقر در آمریکا بود و در زمینه مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی، خدمات مورد استفاده در مراقبت‌های پزشکی، تحقیقات علمی و ایمنی فعالیت داشت.

 

شرکت ترموفیشر در ماه مه ۲۰۱۱ سهام شرکت phadia که فعال در زمینه آلرژی و بیماری‌های خود ایمن بود را به مبلغ ۲.۴۷ میلیارد یورو خریداری کرد، چندی بعد در سال ۲۰۱۳ این شرکت سهام شرکت life technologies را به ارزش ۱۳.۶ میلیارد دلار خریداری نمود و دو سال بعد در فوریه ۲۰۱۵ سهام شرکت advanced scientifics که طراحی، تولید و ارائه تکنولوژی‌های مورد استفاده در راه حل‌های زیست محیطی را طراحی میکرد، به ارزش ۳۰۰ میلیون دلار خریداری نمود و چند ماه بعد در ماه ژوئن همان سال شرکت alfa aesar که تولید کننده مواد شیمیایی تحقیقاتی جهانی است را به ارزش ۴۰۵ میلیون دلار خریداری کرد. ترمو فیشر در ژانویه ۲۰۱۶ سهام شرکت affymetrix را به ارزش ۱.۳ میلیارد دلار و در مه ۲۰۱۶ سهام شرکت FEI تولید کننده میکروسکوپ‌های الکترونی را به ارزش ۴.۲ میلیارد دلار خریداری کرد و ترمو فیشر با خریداری مجموعه‌های ذکر شده و چند مجموعه دیگر به عنوان غول تولید کننده مواد آزمایشگاهی در جهان شناخته شده است و محصولات این شرکت تحت نام‌های تجاری invitrogen (applied biosystems) ABI ،gibco ،fermentas ،thermo scientific ،fisher scientific فروخته می‌شود.

محصولات ترموفیشر

تولیدی‌های شرکت Thermo Fisher Scientific شامل محصولات شیمیایی و آزمایشگاهی، محصولات بالینی و تست‌های تشخیصی، کیت‌های آزمایشگاهی و تحقیقاتی از جمله کیت‌های استخراج DNA ،RNA، کیت‌های الایزا، کیت‌های PCR، آنتی بادی و پروتئین‌های بیولوژی، محیط‌های کشت سلولی، انواع بافرها و محلول‌های استاندارد شیمیایی و … می‌باشد.

کاربرد محصولات ترموفیشر

شرکت Thermo Fisher Scientific در چهار بخش اصلی فعالیت می‌کند:

  1. Life Science Solutions
  2. Special Diagnostics
  3. Analytical instrument
  4. Laboratory Products and Services
  • بخش Life Science Solutions مجموعه‌ای از معرف‌ها، ابزارها و مواد مصرفی مورد استفاده در تحقیقات بیولوژیکی و پزشکی، تولید داروهای جدید و واکسن‌ها را ارائه می‌دهد.
  • بخش Special Diagnostics طیف گسترده‌ای از کیت‌های تشخیصی، معرف‌ها، محیط کشت، ابزار و محصولات مرتبط را ارائه می‌کند.
  • بخش Analytical instrument طیف گسترده‌ای از ابزارها و مواد مصرفی، نرم افزار و خدمات‌ها را برای طیف گسترده‌ای از کاربردها در آزمایشگاه ارائه می‌دهد.
  • بخش Laboratory Products and Services محصولات و محلول‌های مورد نیاز آزمایشگاه‌ها را ارائه می‌کند.

سیگما ایران، با سال ها سابقه در زمینه فروش کیت تحقیقاتی و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، آماده ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید دانشگاه، مراکز تحقیقاتی و تولیدی می باشد. جهت خرید کیت تحقیقاتی با بهترین قیمت،‌ با ما تماس بگیرید.

دفتر فروش: ۰۲۱۶۶۰۷۴۲۷۷ 

شماره تلگرام و واتس اپ : ۰۹۳۵۷۰۰۷۷۴۳

مدیریت : ۰۹۱۲۸۳۰۸۰۹۱


با تشکر از تیم پایان نامه من (بزرگترین سایت مشاوره پایان نامه و انجام پایان نامه در ایران)