بازار مواد شیمیایی در خارج از کشور | سیگما ایران | نمایندگی سیگما آلدریچ

بازار مواد شیمیایی در خارج از کشور

بازار مواد شیمیایی در خارج از کشور

بازار مواد شیمیایی در خارج از کشور

در دنیای امروز همه کشور های جهان، در همه ابعاد اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی با هم در ارتباط هستند و هیج کشوری نمی تواند در این زمینه ها ادعای استقلال نسبت به سایر کشور های جهان را داشته باشد.

در زمینه اقتصادی، از آنجا که فعالان بازرگانی و یا به طور کل یک بنگاه اقتصادی توانایی این را ندارد که بتواند تمام نیاز های مصرف کنندگان را برطرف نماید، از این رو، بازاریابی در حوزه مدیریت عالی از این فرصت استفاده نموده و به وسیله منابع و مجموعه ای که در اختیار دارد به تجزیه و تحلیل بازار های داخلی و خارجی پرداخته و در نهایت کالا و خدمات مورد نیاز مصرف کنندگان مورد نظر را تأمین می نماید.

اصلی ترین هدف هر فعال بازرگانی از ورود به بازار بین المللی، استفاده از همین فرصت ها برای برآورده ساختن نیاز های مصرف کنندگان و در نتیجه ایجاد سود آوری بیشتر می باشد.

 

انتقال کالا به خارج از کشور ( بازاریابی مواد شیمیایی در خارج از کشور )

در حال حاضر، باتوجه به ایجاد محدودیت هایی در وضعیت اقتصادی کشور ناشی از تحریم های اقتصادی ناعادلانه ای که پیش روی کشور عزیزمان قرار گرفته است، صنعتگران و فعالان بازرگانی کشور با چالشی بزرگ روبرو بوده و فعالیت ایشان را دچار مشکلاتی کرده است.

از طرف دیگر، افزایش نرخ ارز، در این امر بی تأثیر نبوده که این عزیزان با انتقال و فروش محصولات مازاد استفاده داخلی به خارج از کشور، هم به سود خوبی دست پیدا کنند و هم با ارز آوری خود سهم کوچکی در خدمت به کشور داشته باشند. از این طریق، محصولاتشان را نیز به بازار جهانی معرفی می کنند.

اما مشکلات احتمالی که ممکن است در این راه برای این افراد به وجود آید، مقداری قدرت تصمیم گیری و فعالیت این عزیزان را در این زمینه دشوار نموده است. مواردی از این قبیل که:

– کالایمان را چگونه بفروشیم؟

– به چه کشوری بفروشیم؟

– بازار هدف در آن کشور را چگونه پیدا کنیم؟

– هزینه مسافرت به خارج از کشور و هزینه های غذا و اقامت

– عدم تسلط به زبان کشور هدف

– نداشتن فن بیان قوی و اعتماد به نفس در جلسات مشترک

– عدم امنیت مالی در نمایشگاه های بین المللی و تلاش رقبا در دانستن اسرار تجاری شما

– عدم اطلاعات کافی در نحوه قیمت گذاری نهایی کالا و …

بازاریابی مواد شیمیایی در خارج از کشور

شرکت سیگما ایران با نزدیک به 3 دهه فعالیت درخشان در زمینه بازاریابی، صادرات، واردات و تأمین انواع مواد شیمیایی در داخل و خارج از کشور، این افتخار را دارد تا در حوزه بازاریابی بین المللی و صادرات، با دیگر فعالان بازرگانی که قصد فعالیت در بازار بین المللی و عرضه انواع مواد شیمیایی خود به خارج از کشور را دارند، همکاری نماید.

مجموعه ما به لطف الهی و با تکیه بردانش وتخصص کادر مجرب وبرخورداری از شرکای تجاری قدرتمند و قابل اعتماد خود (داشتن نمایندگی) در سایر کشورها و همچنین شرکت در نمایشگاه های بین المللی و رایزنی تجاری با سایر فعالان اقتصادی کشورها، توانسته است گام مهمی در این زمینه و در مسیر پیشرفت و توسعه صنعت شیمیایی کشور بردارد.
سیگما ایران، با سال ها سابقه در زمینه فروش کیت تحقیقاتی و مواد شیمیایی آزمایشگاهی، آماده ارائه خدمات به دانشجویان، اساتید دانشگاه، مراکز تحقیقاتی و تولیدی می باشد. جهت خرید کیت تحقیقاتی با بهترین قیمت،‌ با ما تماس بگیرید.

دفتر فروش: ۰۲۱۶۶۰۷۴۲۷۷ 

شماره تلگرام و واتس اپ : ۰۹۳۵۷۰۰۷۷۴۳

مدیریت : ۰۹۱۲۸۳۰۸۰۹۱


با تشکر از تیم پایان نامه من (بزرگترین سایت مشاوره پایان نامه و انجام پایان نامه در ایران)